| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu-mi apar urmaritorii pe facebook? Imi trebuie un anumit numar ca sa fie publici sau cum? macar numarul...sa apara am cautat prin setari pe la "persoane care iti urmaresc activitatile" dar nimic..numai eu vad cate persoane ma urmaresc si cand intru dupa alt cont nu vad nimic. Ce trebuie facut? ce trebuie sa fac? fundaaaaa

2 răspunsuri:
| Nelu62 a răspuns:

Deschide Cronologia.
Apasă pe Prieteni sub fotografia de copertă.
Apasă pe Persoane care urmăresc. Dacă nu ai încă persoane care să îți urmărească activitățile, nu vei vedea această opțiune.

| sowhatt a răspuns (pentru Nelu62):

Nu ai inteles ce vreau sa spun...alte persoane nu pot vedea ca am urmaritori, eu ii vad pe profilul meu.