| ChristinaO a întrebat:

De ceva timp, cand vreau sa-mi pun muzica pe cardul de la telefon imi da o eroare care zice: Cannot copy ex.Bruno Mars-Just the way you are: The directory or file cannot be created. Ce inseamna asta? Pana acum imi mergea, acum nu-mi mai pune nimic.

1 răspuns:
| Iony_5207 a răspuns:

Buna! Nu sunt eu experta in asa ceva, dar este posibil sa ai memoria cardului plina. Daca nu este asa, poti copia melodia direct pe card, bagand cardul in unitate!
Sper ca ti-am fost de ajutor! :*