| ChristinaO a întrebat:

Am un LG GT505, si mai nou nu-mi mai pot pune muzica pe el.Am incercat sa-mi pun muzica(pe card, cu LG PC Suite), imi arata ca imi incarca piesele, insa foarte repede, iar cand ma uit in telefon, nu sunt acolo.Am selectat mai apoi optiunea cu USB(stiti ca atunci cand pui cablul de date la telefon, trebuie sa selectezi, dispozitiv usb, pc suite, ma rog), am deschis Romovble Disk(G) si am incercat sa pun acolo piesele, insa imi zice "Cannot copy piesa respectiva :The directory or file cannot be created". Asta ce inseamna? Mentionez ca piesele sunt luate de pe youtube si transformate in fisiere mp3 cu listentoyoutube.com dar nu cred ca asta e problema, ca am mai pus melodii luate asa si a mers. Ce sa fac? multumesc!

1 răspuns:
| MiReLfRuMuSeLu a răspuns:

Nu le lua de pe youtube downloandeazale de pe google poate de aceea nu iti apar in tel.bafta
funda?