| gaabitaa95 a întrebat:

Ieri mi-am luat un card de 2GB.si mi-am pus muzica si nu merge sa imi pun mai mult de 610 MG.ca imi zice "Cannot copy "melodia..."The directory or folder cannot be created"
Cum as putea sa il fac sa mearga?
Va rog mult.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| costyvas a răspuns:

Solutia este formatarea. Inca ceva...incearca sa downloadezi un tool de formatare numit: HP USB Disk Format Tool - dupa ce il instalezi, formateaza cardul in format NTFS(ele sunt standard FAT32 si windows'ul nu le poate formata direct in NTFS). Dupa, o sa mearga perfect. Costi

| mikkhhell a răspuns:

Incearca sa formatezi cardul, dupa aceea vezi la proprietati ce capacitate disponibila are si i-ti transferi muzica pe el.

| vlaaddd a răspuns:

Incerci sa pui pe card cu Card Readerul?

| gaabitaa95 explică:

Da.am cititor de card.