| Ruxxy a întrebat:

De ceva timp incerc sa gasesc un telefon bun. As vrea sa stiu ce imi puteti recomanda. Am gasit de cateva zile un HTC Desire X care m-ar incanta, dar vreau sa cer si parerea altora. Galaxy S II, III, IV nu vreau si nici Iphone.

3 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

S3 as alege eu. Am testat si S4, diferente prea mici intre telefoane si prea mari intre preturi.
HTC-ul e ok, dar eu il consider sub S3.

| DarkGhost a răspuns:

Ai putea sa incerci un LG l7 sau l9 dar e bun si telefonul de care zici tu dar telefonele de la LG au prcesorul mai mare

| Ruxxy explică:

Repet, NU vreau Galaxy s2, 3, sau 4 si nici Iphone