| MinniePearl a întrebat:

De ceva timp, Messenger-ul nu ma mai lasa sa adaug ID-uri.Cand incerc sa adaug unul imi spune " There was an error in the server while trying to add a contact.Please try again." am dat Try again, si nu merge.Am reinstalat Messenger-ul si tot nu merge.Alt ID nu vreau sa imi fac deoarece nu il am de mult timp pe acesta.*Tin sa spun ca nu am prea mult ID-uri in lista.

1 răspuns:
| vnp a răspuns:

Sunt 2 solutii:
Ori messengerul pe care il folosesti este o versiune mai veche si trebuie sa il updatezi, ori lista ta are mai multe 300 de persoane si din acest motiv nu iti mai permite sa adaugi. Am inteles ca limita ar fi undeva la 350 de id-uri.
O zi placuta.