| Kolors a întrebat:

De ce nu mai pot adauga id-uri in lista? Scrie asa : ' There wan an error in the server while trying to add a contact.Please try again'
Incerc din nou dar nu merge.Am si instalet windowsul din nou, am schimbat messengerul dar tot asa scrie.De ce nu merge?

3 răspunsuri:
| MotanuJmekerit a răspuns:

Pentru ca ai full numai incap alti sa bagihappy deci ai atins limita, Funda?big grin

Răspuns utilizator avertizat
| MotanuJmekerit a răspuns:

Pai atuncia incearca sa intri pe ID tau de pe alt PC sau incearca sa schimbi parola la ID si atuncia poate va merge.