| Lowly a întrebat:

Am cumparat o tableta care are Android 4.1.1, am instalat si Chrome si Firefox si Opera, iar atunci cand vreau sa vad un film sau serial online de pe un site pe care merge cu Android, pornesc filmul, se aude, se vede subtitrarea....si atat, imaginea nu apare. Care ar putea fi problema? Mentionez ca pe Browserul care era pe tableta pot vedea filme online dar nu se vede subtitrarea, poate ma puteti ajuta sa adaug subtitrarea aici si voi urmari filmele pe acest browser in continuare.
Multumesc!

1 răspuns:
| ElGreco21600 a răspuns:

1. esti un idiot. ai trei browsere. o sa iti strici tableta. lasa numai chrome.
2. filmele trebuie sa fie format mp3 daca le descarci. daca le vezi online atunci gaseste un site bun. majoritatea filmelor nu se prea vad pe tablete de pe site-uri. incearca sa cauti o aplicatie buna.