| ColorfullKiiid a întrebat:

de curand am facut rost de photoshop, am incercat sa il folosesc, dar e complicat, are cineva idee cum sa ivat sa il folosesc? am incercat pe youtube cu tutoriale dar cei care au pus clipurile vorbesc in engleza si nu inteleg prea bine, sau nu vorbesc deloc, oricum e complicat, are cineva sugestii? Please Help!hee hee
Thx!

4 răspunsuri:
| Dominicc a răspuns:

Nah.
si eu eram la fel la inceput. acum 5 luni cam asa, si am facut de capul meu.

apoi am inceput incet sa editez cate o poza.

o faceam mai intunecata mai luminoasa. etc.

apoi de pe youtube am invatat faza cu ochii.

nu e greu.
pentru ca te uiti la miscarile lor la mutari la ce face nu la ce zice.

si uite ce am ajuns sa fac.
http://blu3ic33.webs.com/

daca e ceva lasa'mi mesaj privat,
si inca ceva... trebuie imaginatie, perseeverenta.

| Annitu a răspuns:

şi eu vreau hypnotized

| MariuZ a răspuns:

Invata engleza... fara ea e un efort imens sa inveti sa utilizezi calculatorul...