| Adela50 a întrebat:

Buna!
Imi place de un baiat. El nu e deaici e dintr-o comnua si ne-am cunoscut asta vara.Am facut rost de nr lui insa n-am tupeu sa-l sun sa-i zic ceva. Aveti vreo idee ce sa-i spun? Conteaza daca este dintr-o comuna?
Help please.

4 răspunsuri:
| mikaela25 a răspuns:

Poti incepe cu un mesaj...

| blueve a răspuns:

Buna! nu conteaza ca este din alta comuna. eu te sfatuiesc sal suni si sai spui: buna! ce faci? am facut rost de nr tau si m-am gandit sa te sun!

| N.Priceputu' a răspuns:

Daca ai 'facut rost'de nr.lui(habar nu are)da-(linioara)i un"semeseu"si scrie-i(cu tupeu)cum ca tu stii ca nu 'e deaici'si ca 'e dintr-o comnua'. Nu-i spune nimic. Dragostea conteaza.

| iubitelxxx a răspuns:

Ce treaba are comuna? iti place de el suna-l si vezi ce iese... dar sa ne spui si noua...