| stefanut83 a întrebat:

Buna de curand,fara sa fac nimic, cand am deschis pc-ul am observat ca nu imi mergea net-ul, adica i arata un X pe iconita.Am analixat promblema si imi scria asta:Windows could not find a driver for your network adapter. Parerea mea e ca ar trebuii sa intalez acel driver, imi puteti zice care e adevarata problema si daca e aceea cu driver cum stiu ce driver e compatibil etc.Mersi anticipat! FUNDA!
Ps: Nu am net, nu am c aa descarc ceva.dar am 2 CD-uri big grinriver and GPU Tweark si AMD series AA55E-12,si windows 7.

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Ti-am mai raspuns o data! Driverele le gasesti la producatorul placii de baza! Daca nu ai net, te duci la un prieten care are si le iei pe stick! Greu...