| madalicious a întrebat:

Buna!

De curand mi-am facut si eu cont pe facebook, dar na, ca nu stiu cum sa-mi bag poze noi! Care ma ajuta va rog? happy

Dau fundoiul de onoare.

Răspuns Câştigător
| Larael a răspuns:

Intra pe profilul tau, iar undeva in partea de sus vei avea tab-ul Photos. Dand click acolo, pe pagina care apare ai optiunea Create a Photo Album si iti creezi un album nou in care sa iti pui pozele. Daca vrei sa mai adaugi poze dupa, intri din nou in tab-ul Photos, dai click pe album, si vei avea scris cu albastru Add more photos.

Sper ca te-a ajutat =]

3 răspunsuri:
| BlueEyes a răspuns:

Langa poza de la avatar, in dreapta scrie Attach. Dai click pe Photos si iti va aparea "Upload a photo". Dai acolo si gata happy

| BlueEyes a răspuns:

Aaaa, si dupa ce iti alegi poza de care vrei sa o pui pe facebook, dai click pe Share, e mai jos acolo big grin.Bafta!

| oanita a răspuns:

Sall! undeva sus scrie numele tau sub numele tau scrie perete informatii fotografi sub toate astea scrie la ce te candesti mai jos scrie adauga si vezi acolo poze video sper sa iti fie de folos.pa pa