| lalagoodgirl a întrebat:

Salut nu imi pot face cont pe facebook
de ce?
mi-am facut doua dar am uitat parola la ambele si acum cand vreau sa imi fac cont pe facebook zice asa:
Nu eşti eligibil pentru un cont Facebook.
ce sa fac sa imi fac cont

cum imi pun poze pe facebook(daca stiu cum sa imi fac contlaughing)

3 răspunsuri:
| frikk a răspuns:

Probabil ai folosit acelasi ip si pentru al treilea cont. fa rost de alt ip sau vorbeste cu un prieten care este la alta firma de internet.succes.

| MariaBeatrice a răspuns:

Daca scrie ca nu esti eligibil pentru un cont inseamna ca esti prea mica. Puneti si tu alti ani happy. p.s. si eu am patit`o. happy Sper ca te-am ajutat.
Funda?

| RazvanAdy13 a răspuns:

Cum fac sa imi apara din nou acele lucruri?