| EcKood a întrebat:

Buna de curand mi-am facut un server de metin2 fara hamachi (adica pe ip) am avut si unul pe hamachi.Acum am o problema cum pot face un site de inregistrare pe serverul cu ip, pe hamachi am reusit sa fac dar pe asta nu imi dau seama cum e? Va multumesc dau fundita pentru ceai care m-au ajutat

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru inceput trebuie sa iei un program mingw si dupa merge

sa-l faci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa si u linkul de inregistrare si un mc plzzz pentru server si sa imi spui daca dai
GM si ce trebuie sa fac/facem pentru asta daca vrei contacteazama la id de mess andrey_jupanul07