| bogdan93_8247 a întrebat:

Buna de curand mi-am luat un Nokia c5-03 de la cosmote pe abonament am ales o optiune de 500mb trafic de internet, bun problema e ca atunci cand dau sa ma conectez nu merge setarile sunt primite prin sms de la cosmote setate tot(cel putin asa cred), cand dau prin wi-fi imedia ma conecteaza.
Nu inteleg ce sa ii mai facstraight face?

1 răspuns:
| cristinna23 a răspuns:

Incearca sa te duci la un magazin si sa explici despre ce e vorba, sa-ti explice despre internet -cum il folosesti