| AnabyTinista a întrebat:

De exemplu astazi am filmat ceva pe camera de filmat si maine vreau sa continui filmarea, chiar daca am inchis camera pentru a nu se descarca. Ce fac? Stie cineva?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| JohnyMoga a răspuns:

Orice aparat dupa cel inchizi se auto salveaza cat ai filmat si cand il pornesti nu poti continua te grezi la jocuri pe pc cand il deschizi continui de unde ai jucat laughing)

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Pentru a uni doua secvente, ai nevoie de programe de editare video sau de softuri care lipesc doua sau mai multe fisiere video (video joiner).