| rrobb a întrebat:

azi am fost prin parcul cismigiu impreuna cu o fata si brusc un om imbracat in cupidon sare pe noi! Ma rog, totul a fost o gluma si ne-a pus sa facem cu mana la o camera de filmat, stie careva la ce emisiune ar putea aparea filmarea si cum sa fac rost de ea?

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ce făcea poznașul... Cupidon? Speria îndrăgostiții?
Al naibii Cupidon, observ că a devenit gelos laughing

Urmărește și tu "Pastila de râs" de pe Kanal D, e în fiecare sâmbătă, începând cu ora 13.45' (reluare: duminică 09.45')
Trebuia să-i întrebi! Sperietura v-a lăsat fără grai?

| Seby1994 a răspuns:

Poate ca era doar un amator care vroia sa posteze filmulete cu farsele lui pe youtube.