| mariusEnt a întrebat:

Salut joc minecraft si as vrea sa filmez cu un prieten si vreau sa intreb cine stie un program prin care pot lua filmarea lui si a mea si sa pun una in stanga si una in dreapta, ca atunci cand cineva se uita la vidoeclip intr-o parte vede ce am filmat eu si intr-o parte ce a filmat el?

5 răspunsuri:
| Ommmmmffffffgggggg a răspuns:

Pai poti filma in primul rand cu Action Milirilis si trebuie sa ai camera web instalata cumva la joc altfel nu ai cum sa te vezi, programul e doar sa filmezi in joc nu sa te vezi si pe tine.

| mariusEnt explică (pentru Ommmmmffffffgggggg):

Amice nu ai inteles am bandicam full vreau sa iau ce a filmat el cu bandicam si ce am filmat eu si la videoclip in partea dreapta imaginile mele si in stanga ale lui

| Ommmmmffffffgggggg a răspuns (pentru mariusEnt):

Pai pentru asa ceva nu ai nevoie de programe, ai nevoie de camera.

| mariusEnt explică (pentru Ommmmmffffffgggggg):

Cam asa file:///C:/Users/ACER/Desktop/Sin%20t%EDtulo.png o schema facuta de mine

| mariusEnt explică (pentru Ommmmmffffffgggggg):

Fara camera