| BogdanAiud a întrebat:

de fiecare data cand aprind calculatorul imi apare ceva cu "start windows normaly" si sub el "windows backup"(ceva de genu), ce as putea face sa nu mai apara asa?

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

NU mai inchide calculatorul FORTAT de la buton sau direct de la 220v. Inchide calculatorul din Start ->shutdown(inchidere)si nu o sa-ti mai apara -> "start windows normaly''.

| eugen1999 a răspuns:

Poate ai inchis calculatorul gresit sau vreo prostie de genu asta. cateodata si mie imi apare asa.l-ai inchis cumva fortat? funda?