| kryys a întrebat:

Acum cateva zile mi-am instalat Windows'ul. De ieri, de fiecare data cand aprind calculatorul, imi apare o notificare ca sa instalez Windows Genuine.Cum pot sa dezinstalez chestia asta si sa nu mai imi apara?happy

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Mai intai inchide update-urile din control panel ->sistem and security->windows update->Modificare setari ->in fereastra selectezi: Nu se cauta niciodata actualizari(nerecomandat)->click pe OK! Acum spune-mi ce fel de windows ai ca sa-ti dau un loader prin mesaj privat.
Bafta!

1 răspuns:
| gabrielaandreea99 a răspuns:

Daca iti apare asa inseamna k windowsul nu este original. nu poti sa il dezinstalezi(sa il faci sa nu ma apara) doar daca iti schimbi windowsul cu unul original