| YuLiAnDrEeA a întrebat:

De fiecare data cand incerc sa vad un filmulet pe youtube imi apare "A aparut o eroare.Incercati din nou mai tarziu" si asta se intampla de cateva zile.Ce as putea sa ii fac?

4 răspunsuri:
| sokey a răspuns:

Adobe Flash Player. One Love.

| Verdant a răspuns:

Nu ai Shockwave-ul instalat.

| Euvorbeste a răspuns:

Daca esti pe wifi, si semalul este slab asta poate fi cauza.In proportie de 70%(nu ma intrebati cum am calculat) iti apare mesajul asta daca ai semnal foarte prost/esti deconectata la net. Sper ca te-am ajutat!

| DaLfff a răspuns:

Sunt şanse să fie de la net. Totuşi încearcă cu Google Chrome.