| JusTLiVe a întrebat:

Salut.Help putin, 2 zile mi-a mers YouTube si dupa imi apare cand deschid o eroare. Spune A aparut o eroare.Incercati mai tarziu, si nu mai pot vedea nici un videoclip pe YouTube.Am instalat Adobe Flash Player.Cine poate sau a mai trecut prin problema asta, help please.Thx.

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| CosminIonuț98 a răspuns:

Pai descarca google chrome daca nici asa nu merge mai istaleaza Adobe inco o data

| SuSp3cTu a răspuns:

Salut,este problema de la browser, intra pe youtube cu alt browser si sigur o sa-ti mearga. Funda?big grin