| ANdrei_6696 a întrebat:

De la o vreme am ceva probleme cu calculatoru, si anume:jocurile mi se acadeaza ce ii drept nu tare. Si nu stiu ce sa fac ca am reinstalat si placa video si degeaba am aceeasi problema.Trebuie sa mentionez ca am o placa video de 512mb ati radeon 4350 hd.Cu siguranta nu trebuie sa am probleme cu fifa 2007 spre exemplu care e un joc slabut si pana acum imi merge perfect.Va rog frumos ajutati-ma cu sfaturi, cum sa procedez sa rezolv aceasta problema.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| TicTacUser a răspuns:

Iti spun eu dece.de cateva saptamani si mie imi facea asa. e un nou virus de care nu poti scapa.niciun antivirus nu il poate detecta decat asta online http://www.bitdefender.com/scanner/online/free.html este cel mai bun.la sfarsit o sa iti apara cu siguranta nicio infectie.curata tot.si fara probleme. sa imi zici tu la sfarsit daca o sati mai faca figuri.;).:D. funda?

3 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

Pai eu iti zic de la ce ar putea fii
Virusi
Antivirusul care consuma multe resurse
grafica data la maxim
prea multe aplicatii deschise
Toate astea incetinesc procesorul si de asta ti se acadeaza.

| ANdrei_6696 explică:

Ar putea fi o solutie reinstalarea windowsului?

| ANdrei_6696 explică:

A reinstalat widowsul dar jocurile tot urat merg.Imi poate spune cineva ce sa fac sau daca nu se poate face nimic macar sa stiu ce are.Multumesc! funda