| playwithmylife a întrebat:

de la o vreme mi se incarca greu paginile web si nu e din cauza vitezei netului, am scanat pc-ul si nu am gasit nici virusi. Ce ar putea fi?

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie la fel, eu am laptop Toshiba. U ce antivirus ai? Eu sunt interesata de un antivirus rapid ca cica si unu anti virusi ingreuneaza incarcarea si deschiderea paginilor de net.Trimitemi ras.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterge-ti cookie-urile...intra la TOOLS- OPTIONS-PRIVACY-delete all cookies

| playwithmylife explică:

Am avira

| INGER_3183 a răspuns:

Sal sterge istoria la browser si isi va merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa stergi istoricul... sper sa te ajute.

| playwithmylife explică:

Am sters si istoricul si cookie-urile, dar nici o schimbare

| qMisaki a răspuns:

Trebuie reinstalat windows-ul. Cheama un specialiast. Este de la jocurile pe care le descarci, pozele, etc. >.< Treb sa reinstalezi windowsul si eu am patit la fel. Am nstalat imvu si 3 poze si BANG! Mergea atat de greu...Eu ti-am zis ce trebuie sa faci. Bafta!

| Luput_Vasile_1955 a răspuns:

De ce se incarca greu paginile web!

| Patean_Georghe_1969 a răspuns:

Ce as putea face

| Gica_Stefan_Adrian_1987 a răspuns:

Sunt doua mari cauze in ingreunarea calculatorului, cauze Hardware si cauze Software. trebuie verificat din ce spui tu posibil sa fie hardul sau procesorul se supra incalzeste, si trebuie inlocuita pasta termoconductoare.