| Andrellicious a întrebat:

Buna tpu.Am o mare dilema.Nu stiu ce se intampla cu laptopul meu, de la o vreme se misca foarte incet.L-am cumparat in iarna si a mers foarte bine pana acum 1 saptamana. Vreo 3 saptamani l-am tinut fara antivirus ca imi expirase si a trebuit sa astept persoana care se ocupa de el.Nu stiu ce-i cu el. Youtube-ul merge ca un melc si se blocheaza,daca vreau sa intru pe google se incarca greu paginile, daca vreau sa vad un film nu pot pentru ca nici macar nu se incarca sa-l vad.Deci merge ca o cizma.Si nu stiu de ce.L-am scanat zilele trecute si imi arata ca am niste virusi in el,i-am sters si vad ca tot are probleme.Ce sa fac sa fie din nou cum era?sad Nu ma pricep sa umblu la el, drept pentru care pun pe cineva care stie.Ma gandesc sa vorbesc cu acea persoana sa se uite la el.Dar voi care credeti ca-i cauza? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Razor4free a răspuns:

S-ar putea sa ai niste virusi indetectabili. Iti recomand sa te duci la un specialist. Bafta!

4 răspunsuri:
| hahalera2323 a răspuns:

Reinstaleaza windowsul si o sa-ti mearga bine.

| cristiandu273 a răspuns:

Poate te-ai jucat la niste jocuri virusate sa l-ai stricat

| ardnasmusic a răspuns:

Ce antivirus folosesti acum?
cauzele sant mai multe
virusi sau malware
scriemi pe mess daca vrei
resetbuton12

| Andrellicious explică (pentru ardnasmusic):

Bifdefender este antivirusul.