| Dominicc a întrebat:

Salut
Uneori se intampla ca paginile de net sa imi mearga greu cand le acesez, dar doar uneori si nu mereu.
Nu in sensul ca se incarca greu ci ca daca dau scrool in jos se misca putin in reluare.

Am scanat pc-ul de virusi, de malwre si nu mi-a gasit nimic. Am defragmentat partitiile si tot nimic suspect.

Deci dpdv al virusilor nu am probleme.

Folosesc Mozila.
Poate fi si din cauza ca am multe semne de carte sau Bookmarks salvate? aprox 30-40 de pagini.

5 răspunsuri:
| user5493 a răspuns:

Downloadeaza ccleaner si ruleaza-l, oi avea multe in cache

| Mable009 a răspuns:

S-ar putea sau poate calculatorul tau sau ce ai tu sa se miste foarte greu pentru ca I'll folosesti incontinuu sau poate netu ii devina si eu am aceleasi probleme darnu cred ca e din vina calculaorului care se misca greu fiind vechi sau nu stiu

| Dominicc explică (pentru Mable009):

E laptop... 2 gb ram ddr3, procesor de 4000. E bun, nu e vechitura. Netul este ca si pana acum, se incarca paginile dar se misca in reluare pe ele.

| stefan000 a răspuns:

Ai Incercat Sa Folosesti Alt Program De Navigare? De Exemplu Google Chrome. Este Cel Mai bun... Dar daca Nu iti merge nici Google Chrome Inseamna Ca PC Este Vechi Sau Ca este De Virusi... Incearca Sa Scanezi Cu Avg 2013.

| Dominicc explică (pentru stefan000):

Pc'u nu e vechi, e nou. Virusi nu am, am mai spus. Voi incerca si cu chrome.