| ruxi123 a întrebat:

De mult vreau sa imi iau un laptop, dar nu ma pricep la electronice. Ce mi-ati recomanda?

4 răspunsuri:
| crackster a răspuns:

Nu stiu de ce buget dispui, dar dupa cum prezinti problema, cred ca vei folosi laptopul pentru navigare pe internet, ascultat muzica si poate si pentru vizionat filme.
Nu iti recomand un laptop foarte performant pentru ca ai cheltui banii degeaba.
Cred ca laptopul asta iti va indeplini pe deplin nevoile: http://bit.ly/18Y8ZF8
Procesorul i3 te asigura ca nu vei avea probleme de rulare. 4Gb RAM sunt mai mult decat suficienti, iar placa video integrata isi va face treaba (asta daca nu esti gamer).
Raportul calitate/pret este excelent, transporul este gratuit, iar in plus primesti si o geanta cadou;)
Mult succes!

| Me2 a răspuns:

Ce buget ai si la ce il vei folosi?

| Gabi05 a răspuns:

Ai un buget anume pentru un laptop?
Pentru ce vei folosi laptop-ul?

La un buget decent recomand asa
ecran full hd
i3 2nd gen
4gb ram
gt710m 2gb ddr3

http://www.pcgarage.ro/......linux-gri/

| EmmaVRJ a răspuns:

Eu iti recomand sa inveti pe un laptop al unui prieten sau sa iti cumperi si sa inveti treptat, nu e greu, depinde ce vrei sa faci pe el, dar in general e simplu! Funda?