| Maria46854213 a întrebat:

De obicei imi apare 500 - Internal Server Error dupa ce ma loghez undeva sau navighez mai mult pe acel site... Ce e de facut?

Răspuns Câştigător
| NothingImportant200 a răspuns:

Iti zic eu ca e mai usor asabig grinai click dreapta si reload si gata! Daca nu merge asa, atunci mai faci asa pana merge. Funda?puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| necunuscutul a răspuns:

Incearca sa dai clear cache
1. daca folosesti mozilla dai la tools-->options-->advanced-->Clear Now
2. daca folosesti internet explorer dai la tools-->internet options-->general si unde scrie Browsing History (ai acolo un ceas) dai delete bifezi cookies

| Cathy_5203 a răspuns:

Inchizi fereastra unde ai intrat, apesi pe internet, adica acolo unde conectezi internetul, dai Disconnect, apoi intri din nou si dai Connect, si apoi intri pe internet si cauti din nou pagina dorita!