| anonim_4396 a întrebat:

Dc imi apare acest lucru in mod obsesiv 500 - Internal Server Error?
vi se intampla si voua?

6 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Da, e ceva de la server, tuturor ne apare eroarea aia.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Da. I-am semnalizat Ralucai defectiunea.Foarte greu poti naviga aici.Eu trebuie sa tot ies si sa intru iar pe TPU, dar nu-mi reuseste intotdeauna.Este o problema pe care sper ca o vor rezolva.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Da, așa pățesc și eu.
Sunt probleme cu server-ul.
Pa, pa.

| BingBang :D a răspuns:

Da imi apare: 1. O problema pe site
2. Site-ul e aglomerat big grin

| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå a răspuns:

Da chiar foarte des si ma enerveaza foarte tare...nu suport probabil e din cauza schimbarilor care se fac pe site

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, mi se intampla si mie.Nu de foarte multe ori, dar mi se intampla. E o eroare temporara.