| misu a întrebat:

De pe ce site as putea descarca jocuri gen Temple Run, Subway Surfers, Bunny Run, Panda Run, Grand Run, NW Run, Street Run gratis pentru tableta Archos 7 sau pentru Android 2.0 (in afara de Google Play)?

6 răspunsuri:
| Zapkitu a răspuns:

Decat pe google play se gasesc jocuri pentru android. Mai sunt si alte sit-uri, dar cand dai sa downloadezi jocul te duce tot pe Google Play.

| fgsdfgdfgdsfgfd a răspuns:

My Play City! Eu de acolo descarc si sunt foarte tari jocurilewinking
Bafta!
O zi buna!

| Alex1234123 a răspuns:

Incearca si waptrick.com

| vicelook a răspuns:

Trebuie sa intri in browser sau chrome si sa cauti ``blackmart alpha `` il downloadezi si il instalezi si ai orice joc free. Bafta! Funda?