| MicKy_ViCky_1980 a întrebat:

de pe ce site as putea sa downloadez Adobe reader gratis pe telefon? Dau funda;*

Răspuns Câştigător
| KaterinePierce a răspuns:

Buna. Daca ai Android il gasesti pe GooglePlay. Daca ai Symbian atunci il descracci in calculator( de pe mobile9, zedge, etc ) apoi il pui pe telefon prin usb. succes!

3 răspunsuri:
| dani0822 a răspuns:

Daca telefonul tau nu ruleaza pe Android sau Appstore incerca sa intri pe mobil9 si il gasesti acolo.

| KidCuFitse a răspuns:

Buna, depinde ce telefon ai... adica trebuie sa ai un program cu care descarci mai multe aplicatii si acolo il gasesti.