| PopescuVlad a întrebat:

De un an și ceva am un mouse silent Logitech M220 wireless. Până acum o lună mergea perfect, dar a început sa aibă o problemă cu click-stânga-ul: cand dau click nu se întâmplă nimic și trebuie sa apăs din nou. Nu se întâmplă tot timpul dar e enervant. Dacă știți de ce se întâmplă asta vă rog să mă ajutați. Mulțumesc anticipat!

PS: Bateria e una nouă.

1 răspuns:
| Intruder19 a răspuns:

S-a dus switch-ul de la click-ul. Daca ai garantie il poti trimite in garantie.