| taredetot a întrebat:

Am un laptop Asus. Laptopul mergea perfect, pana cand am cumparat un mouse wireless si l-am bagat in laptop. A pornit mergea perfect si mouse-ul la fel, dar am observat ca nu imi merge microfonul pe skype (care mergea inainte sa instalez mouse-ul). Apoi i-am dat un restart si a inceput sa piune continu si foarte tare si nu s-a oprit decat atunci cand am scos bateria. Insa cand am scos bateria imaginea nu se blocase, ci toate mergeau normal cu exceptia piunitului infernal. Apoi i-am pus bateria la loc, l-am pornit si cand mai avea un pic sa porneasca, a inceput sa piune dupa care i-am scos bateria. Din nou totul se desfasura normal cu exceptia piunitului. Mentionez ca am laptop Asus de 4-5 ani. Mouseul era Serioux cumparat de la Kaufland in valoare de 35 de lei. Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| Loominaty a răspuns:

Mouse wireless de 35 lei? wow
si cum iti mergea cu bateria scoasa?

| taredetot explică (pentru Loominaty):

Laptopul tiuia si am scos batreria de la laptop nu mouse.

| Loominaty a răspuns (pentru taredetot):

Am inteles ca de la laptop, dar din ce zici tu: dupa ce ai scos bateria de la laptop ecranul inca mergea dar nu mai tiuia?

| taredetot explică:

Pai daca i-am scos bateria si bineinteles si incarcatorul s-a oprit instantaneu si la fel si piunitul, cum e si normal.

| Loominaty a răspuns (pentru taredetot):

Si ecranul cum mai mergea?

| taredetot explică:

Pai nu mai mergea, se stinsese dupa ce am scos bateria.