| HD_9182 a întrebat:

Deci am intrat pe Hi5 si acum am det deactivate account... dar, acum cand vreau sa-l reactivez imi zice sa bag email-parola si dupa cum ar fi ca ii activat si imi zice sa mai bag odata email-parola ca sa ma loghez. Dar, tot nu ma logheaza, imi zice please wait si dispare email-parola si sa le introduc din nou... daca las asa si vreau sa dau profilul meu imi zice ca nu ai acces la aceasta pagina. Ce sa fie? Au schimbat ceva cei de la HI5?
Sau ii vreo eroare in browser? buguri ceva...Ca nici cu mozilla sinic cu Iexplorer nu merge. Am windows 7. Astept un raspuns.

1 răspuns:
| hek_1931 a răspuns:

Uite cum faci intry pe google si scrii asa hi5 login si day pe prima de sus hi5 | Social Entertainment si incercy sa intry pe contul tau daca nu poate e cineva pe contul tau sau tya dat administratory de pe hi5 acont out de pe hi5 si faty altu atuncea? crec tyam fost de folos bafta