| rippE a întrebat:

Buna deci am monitorul LG FLATRON L222WS, si vreau sa imi iau playstation 3 slim...imi pot conecta sa ma joc pe ps3 la monitor nu la televizor?
Dau fundoaie love struck

3 răspunsuri:
| crmr a răspuns:

Daca ai intrare AV poti

| flavius1921 a răspuns:

Nu poti deoarece nu are mufa de intrare HDMI

| Emazio a răspuns:

Nul asculta pe primul individ, nu are ps 3 da vorbeste, merge!, merge dar iti trebuie tv box,nu iti recomand daca aveai DVI sau HDMI mergea dar monitorul tau are doar VGA, trebuie convertor VGA-HDMI, sau VGA-DVI (am incercat si eu si nu merge)decei nu o sa iti meargawinking