| Dolghi_Cristina_1992 a întrebat:

Deci am un laptop ASUS K55A, e in regula si totul merge bine in afara de conexiunea la internet, adica in special am problebe cu wi-fi-ul. Prinde bine (uneori) numai atunci cand ma aflu langa modem, in rest pierde legatura... Din ce cauza poate fi asta? Va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| ggooggllee a răspuns:

Asta nu e de la internet, e de la placa ta de retea, e intalnita des problema aceasta la Asus si Acer in special. Cel mai bine e sa-l duci la garantiewinking