| Theseus a întrebat:

Daca am modem(la internet de la romtelecaom-dolce) merge sa ma conectez cu telefonul` pe internet?
Daca da cum? ca dau scanare si imi gaseste un server cu parola(se poate sa fie al meu? daca da cum aflu aprola)...
Multumesc anticipat

Funda!

Răspuns Câştigător
| deadea01 a răspuns:

Scrie parola pe spate la router. daca gasesti ceva de genul "WLAN Key" si mai departe un cod format din litere si cifre, atunci inseamna ca aceea este parola si da, exista sanse ca server-ul sa fie al tau.

1 răspuns:
| OnTheTop a răspuns:

Salut! Pai te poti conecta cu telefonul daca ai un router (un modem cu antene) la calculator. Si trebuie ca telefonul tau sa aiba WIFI, daca are esti liber sa iti configurezi Routerul si sa te conectezi! Funda?