| Adrianadiafg a întrebat:

De ce se pierde conexiunea la internet pe wi-fi la un laptop? Cu un update se poate rezolva?

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Incearca diverse versiuni ale driverului wi-fi, actualizeaza firmware-ul la router, pune setarile pe toate planurile de putere sa nu-ti opreasca placa de retea sau orice altceva, cand te conectezi bifeaza optiunea aceea de "Connect automatically" etc.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Conexiunea nu confesiunea.

| sierra1 a răspuns:

"De ce se pierde confesiunea la internet"

trebuie s-o convertești la islamism (altfel nu merge, ăsta e viitorul)

| Adrianadiafg explică (pentru sierra1):

Mare dreptate ai. Bravo!

| ottovintila a răspuns:

Confesiunea sau conexiunea? Din intrebarea ta nu stiu daca sa iau o carte despre religii sau una despre retelistica.