| Crizata a întrebat:

Deci am un telefon, nokia 5800 si de cateva ore imi apare asa pe ecran niste linii care apar si dispar si sunt asa ca un curcubeu. toate culorie. Stiti ce s-a intamplat cu telefonul meu sad? Si ce ar trebui sa ii fac? Dau fundita! Multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| SuperLover a răspuns:

Ti s-a stricat displayul si trebuie schimbat. Se poate schimba la un sevice GSM.

2 răspunsuri:
| sinblade27 a răspuns:

Uite solutia la problema ta. stinge telefonul si tine apaste tastele apel refuz camera si apoi dai un power. ai o eroare de soft solutia asta ar trebui sa o rezolve.Atentie se pierd datele din meomoria telefonului adica daca ai ceva salvat cum ar fi contacte setari s. a

| darrio2007 a răspuns:

Ai displayul defect.