| Alexandraaaaa2696 a întrebat:

Deci as vrea si eu sa-mi setez o poza ca fotografie de album la hi5, si nu-mi mai apare "setare ca fotografie de album" sau ceva gen...nu mai merge sa setezi ca fotografie de album?straight facestraight face. Si daca merge spuneti-mi si unde trebuie sa daubig grinbig grin.Mersi frumos.:*. Dau fundita:X

Răspuns Câştigător
| ViseColorate_6532 a răspuns:

Buna.
Te duci la albumul in care ai poza, dai pe Gestionare fotografii(in stanga la Unelte) si tragi cu mouse`ul poza pana in stanga la poza sub care scrie coperta album. Sper ca ai inteles big grin
bye:*

1 răspuns:
| alexandraalina46 a răspuns:

Aa da adica poza de profil alegi o poza si ai dai sus selecteaza poza de profil e simpu... fundita?