| Xlove64 a întrebat:

Buna happy
Deci eu cand dau la dictionar englez-roman si scriu ceva...imi arata tot in romania straight face
Si am dat si pe google translator dar face tot la fel sad
Ce pot face ca sa`mi arate in engleza atunci cand vreau sa traduc... din engleza in romana?
Dau funda (app...eu am google chrome)

Răspuns Câştigător
| slam a răspuns:

Http://translate.google.com/#ro|en|
selectezi in partea stanga romana si in dreapta engleza, ca sa schimbi ai intre cele doua limbi selectate intr-o castuta albastra doua sagetele...atunci cand apesi se schimba ordinea

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Englez-roman subliniez englez adica trebuie sa scrii engleza si el tio traduce in romana