| ferdinando a întrebat:

Ma ajuta cineva? De ceva timp google-ul imi este in romana si vreau sa-l pun in engleza si nu stiu cum se face intru la setari si acolo nu e nimic ce sa imi arate romana sau engleza apropo am google chrome FUNDA

2 răspunsuri:
| ѕмιℓєє a răspuns:

Http://en.kioskea.net/......d-language

La setări, după care dai Setări Avansate, Limbă şi îţi va apărea:

"Schimbați modul în care Chrome gestionează și afișează limbile
Setări pentru limbă și modul de introducere a textului..."

| pilimon12 a răspuns:

Pai downloadeaza-ti alt google in engleza...alta solutie nu stiu!