| Chu a întrebat:

deci la pc-ul unei pr apare ceva cu Start Windows normallySafeMode Safe mode with networking sau ma rog dp care se restarteaza.Care este problema? Exista vreo solutie?
Ms.

Răspuns Câştigător
| gki1980 a răspuns:

Exista, intri in safe mode si dai la recovery center. de acolo poti reveni la o data anterioara, cand calculatorul mergea bine. sau poti alege-"last known good configuration" sau ceva de genul asta. chestiile astea m-au scapat de 2 reinstalari de windows big grin

1 răspuns:
| Denisa_2932 a răspuns:

Ar trebui sa schimbi windows-ul. Dar daca ai informatii importante cum ar fi poze sau altceva pune pe SAFE MODE, salveaza pe un hard informatiile, dupa care instaleaza windows-ul nou.
PS:daca nu stii sa faci toate astea iti recomand sa chemi un specialist sau un prieten care se pricepe la chestii din astea.
SUCCES SI SPER CA TI-AM FOST DE AJUTOR.