| DrinkMySoul a întrebat:

Cand vreau sa deschid calculatorul( Windows 7) imi apare safe mode, safe mode with the networking, safe mode with command prompt, start windows normally etc. Si dupa un timp 30 de sec a aparut VGA No Signal. Ce trebuie sa fac?

5 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Start windows normaly si aia cu VGA asigurate ca e conectat bine cablul video.Variantele alea apar cand opresti PC-ul gresit(adica scoti din priza/apesi pe butonul de pornire) sau cand dai restart din butonul reset.

PS: L-am vazut pe ala cu manusile la avatar.Nu reinstala windows-ul din orice "problema" minora.

| andreyuu a răspuns:

Cred ca ai ceva probleme la monitor. Uita-te la coneexiunea dintre monitor si unitate. Si dai Start Windows Normally.

| AxelBv a răspuns:

Ai o problema cu Windowsul, reinstaleaza.

| marioever a răspuns:

Dai start windows normally! probabil nu s-a inchis corect si de accea iti apare acele optiuni!

| DrinkMySoul explică (pentru marioever):

Am facut asa si imi apare aceeasi chestie