| andrrutaa a întrebat:

Deci mi-am cumparat un laptop de la un prieten si orice as descarca si instala de exemplu ( google chrome,poze, muzica ) si inchid laptopul, iar mai apoi il deschid nu ramane nimic instalat.
Ce as putea face?
FUNDA!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu prea iti e prieten.A stiut de ce il vinde.A avut si el aceeasi problema.Un service ar rezolva asta.

| AFR81 a răspuns:

Intreaba-ti prietenul, a facut el ceva prin el. Daca nu, du-l la service. Te rezolva ei.

| horia2012 a răspuns:

Du-te in start-control panel-program and features (add and remove program) si vezi daca e instalat vreun program "DeepFreeze".

| FlorinSalamNr1 a răspuns:

Cand il opresti il opresti de la buton? sau il opresti din start-shutdown si astepti sa se inchida?