| anonim_4396 a întrebat:

Are ceva daca deschid, inchid, deschid si inchid laptopul si tot asa de vreo 3 ori? Adica de exemplu il deschid la 8 il inchid la 9, il deschid la 10 il inchid la 11 il deschid la 12 si inchid la 13. Daca m-ati inteles

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu are nimic. Te sfatuiesc ca atunci cand il inchizi sa ii dai shut down, normal. Nu doar sa ii inchizi clapeta si sa-l lasi in stand by sau sa mearga pe fundal.

Daca tot nu stai langa el, nu are rost sa functioneze. Eu am laptop-ul de 4 ani de zile deja, si nu am nici o problema cu el, pentru ca si eu faceam ca tine la inceput! Deci poti sta linistita.

Sper ca am putut sa te ajut!

6 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Il opresti si il startezi sau nu il opresti si ii inchizi doar tapa?

| Aur3lian a răspuns:

Nu are nimic.

| UretuClaudiu a răspuns:

Nu are nimic

| magnet66 a răspuns:

Daca faci o pauza si numai de trei ori il inchizi/deschizi pe zi, din start menu nu-i nimic.Cunosc persoane care 10 min stau apoi iar peste 10 min il deschid. Daca tot il inchizi/deschizi fara sa "respire" e grav.

| anonim_4396 explică (pentru magnet66):

Dar este o problema daca se incinge atunci cand ma joc? Se strica ceva? este nou. Iti dau si funda

| Mirxxx a răspuns:

Nu, nu este nici o problema pentru laptop, cel mult pentru tine ca trebuie sa astepti sa se incarce windows-ul de fiecare data. Pentru asta poti sa-l bagi in stand by. Dar daca pe tine nu te deranjeaza, sigur nu este nici o problema, de fapt este chiar mai bine, pentru ca atunci cand il inchizi se sterg fisierele temporare. Pentru baterie tot nu e nici o problema, ci e chiar mai bine. happy