| Anddreew a întrebat:

Heii, mi-am cumparat de curand un laptop si nu inteleg de ce imi merge sa deschid doar o pagina de google chrome gen youtube. Apoi daca vreau sa deschid mai multe pagini imi spune " Aceasta pagina web nu este disponibila" si habar nu am ce as putea face...

Cine imi poate explica si rezolva dau funda.
MULTUMESC.

3 răspunsuri:
| JustCosmin a răspuns:

Renunta la Chrome. Mergi cu incredere pe Mozilla Firefox. Chrome mananca reurse de pomana pentru fiecare tab deschis.

| aalexei a răspuns:

Cred ca e problema in google chrome.
Ca sa stii exact, deschide mai multe tab-uri cu pagini diferite in Internet Explorer (el nu trebuie instalat, deja este) si vezi daca se incarca toate.
Posibil sa fie vreo extensie in chrome care creaza probleme. Lanseaza chrome in safe mode (http://superuser.com/......urned-off)
Alta solutie ar fi reinstalarea completa a google chrome.

| Anddreew explică:

Da pai, am incercat si cu mozilla, acelasi rezultat. numai in internet explorer imi merge ok, nu-mi arata nici o eroare, in schim la mozilla si chrome orice pagina deschid in afara de youtube si alte cateva imi spune ca este indisponibila...