| tomy2000tbogdanetne a întrebat:

Buna,deci sasmsung ma inspirat foarte mult așa ca in viitor as vrea sa:
A:Sa îmi deschid o fabrica de telefoane sub numele propriu;
B:sa ma angajez la Samsung;
De ce am nevoie ca sa pot sa fac A sau B?

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

A:Bani.Bani grei ce pe cale legală nu-i faci nici în 2 vieţi.
Bbig grinepinde de:
Posturile vacante la companie
De ce diplome ai.
Succes

suntserios
| suntserios a răspuns:

La A ai nevoie de vreo cateva miliarde de euro

la B de o facultate tehnica si ceva experienta in meserie

| soloangel01 a răspuns:

A: Lasa-i pe veterani sa se ocupe (SAMSUNG, LG, NOKIA, HTC, SONY etc.). Dar daca totusi vrei asta si iti doresti si succes iti trebuie un design bun, un sistem de operare nou sau unul modificat, material de calitate, cam greu asta.
B: Mda, se vede ca esti un copil. E ca si cum la A iti doreai o firma de salubritate publica si la B iti doresti sa ajungi gunoier. Dar totusi, compania are multe ramuri, unii se ocupa cu softul, altii cu desingn-ul, altii dai cu mopul, altii sunt paznici... Iti doresc sa te mai gandesti, poate maine o sa iti doresti sa fii presedinte. Succes.