| Alxxzzxx a întrebat:

Bună!
Decurând am achiziţionat un receiver digital HD de la telekom.
După ce am stins televizorul,
a doua zi mi-a apărut pe ecran :
"Nu există semnal"
Şi câteodată îmi mai apare ceva gen : din cauza modului standly semnalul nu există

Cum pot să vizionez din nou la televizor?
Pe ce telecomanda apăs pentru a-mi remedia problema?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu telekomul nu m-am inteles niciodata. Multi dintre prietenii mei au avut astfel de probleme. De obicei eu sunam la call center la ei si le spuneam fix eroarea intampinata, si mai departe ma ajutau ei sau trimiteau o echipa de interventie. Cel mai simplu.