| DelphhiN a întrebat:

detin un laptop packard bell esaynote ts, problema este ca atunci cand apas pe "e" "s" "d" "F" imi ia ca si cum as apasa pe sageti iar sagetile de langa trackpad nu imi mai dau pagina in jos, acum imi muta sageata aveti aici un link ca sa intelegeti mai bine https://www.google.ro/......ps?/search iar ntrebarea totusi este cum a putea sa nu imi mai ia literele ca pe sageti si sa imi mearga ca la inceput trackpad ul FUNDA

1 răspuns:
| TheGazeTTeRuKi a răspuns:

Probabil e de la setarea din pc de la tastatura sunt modificate butoanele daca nu poate e stricat laptopul.